„S.P.A. for Business” jest działającym na rynku od 2002 roku Biurem Podróży zajmującym się kompleksową organizacją wyjazdów i imprez związanych z działaniem firm i korporacji. Dzięki bagażowi doświadczeń oraz wsparciu Partnerów będących liderami z zakresu: szkoleń, dostarczania usług turystycznych (transport, noclegi, gastronomia), planowania i przeprowadzania akcji promocyjnych, organizujemy wyjazdy na miarę Państwa oczekiwań.

Wszelkie nasze działania, prowadzone na rzecz Państwa Firmy charakteryzują następujące cechy:


  • Świadomość – każdą imprezę przygotowujemy świadomie - stawiając przed naszym przedsięwzięciem zbiór mierzalnych i jasno określonych, przy Państwa pomocy, celów. Tylko świadomie określony i sprecyzowany cel jest w stanie zagwarantować korzyści Państwa firmie.
  • Perfekcjonizm – dbałość o szczegóły w procesie planowania, organizacji i prowadzenia Imprezy. Lata doświadczeń pozwoliły nam jednogłośnie stwierdzić, że to właśnie szczegóły stanowią o najwyższej jakości końcowego produktu jakim jest dobrze zorganizowane szkolenie, konferencja, czy wyjazd.
  • Kompleksowość – dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu, dzięki pozyskiwanym kontaktom i sprawdzeniu potencjalnych Partnerów jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksowy produkt finalny. Do określonego celu wydarzenia dobierzemy odpowiednie miejsce, program imprezy, najlepszych trenerów. Zabezpieczymy imprezę od strony pozwoleń i opieki medycznej, zaprosimy gwiazdy i znane osobistości, które podniosą prestiż wydarzenia.
  • Indywidualność oferty – wszelkie przygotowywane przez S.P.A. oferty uwzględniają szereg czynników pozwalających dopasować w 100% finalną usługę do Państwa oczekiwań. Dzięki specjalnie opracowanemu formularzowi (link i otw. w nowym oknie) mogą Państwo w szybki i łatwy sposób określić podstawowe założenia. Pozwolą one nazwać Państwa potrzeby, wytyczyć cel wydarzenia i przygotować ofertę, która stanie się naszym wspólnym narzędziem pracy w procesie przygotowywania imprezy.
  • Nowatorskie podejście – dzięki zespołowi zbudowanemu z młodych, ambitnych i doświadczonych w tworzeniu wydarzeń firmowych osób, każda nasza propozycja cechuje się nowymi ciekawymi pomysłami. Łączymy szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe czy wyjazdy motywacyjne z elementami rekreacji i sportu. Zabieg ten niewątpliwie pozwala na stworzenie programu wydarzenia wypełnionego po brzegi atrakcjami.
  • Legalność – wszystko co robimy dla Państwa robimy legalnie. S.P.A. jest licencjonowanym Biurem Podróży (wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych Marszałka Województwa Lubelskiego poz. 091). Na organizowanych przez nas wydarzeniach spotkają Państwo certyfikowanych trenerów, licencjonowanych instruktorów, profesjonalną opiekę  medyczną
  • Pasja - jak z łatwością zauważyliśmy najważniejsza w naszej pracy prócz doskonałej organizacji jest nasza pasja. Traktujemy nasze obowiązki jako ciągłe wyzwanie zmagając się z żywiołami, potęgą natury i dorobkiem cywilizacji. Każdą wolną chwilę spędzamy szukając nowych destynacji i poznając miejsca, w które chwilę później zapraszamy Państwa, Państwa Pracowników i Klientów.

Lata działalności zaowocowały szeregiem bardzo udanych imprez dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz międzynarodowych korporacji, Do grona zadowolonych Klientów, którzy korzystają z naszych usług należą między innymi: RedBull Polska, PNB Paribas Fortis Bank, EFS, Raiffeisen Bank, Reader’s Digest, Reckitt Benckiser, Oriflame, Altadis, Mostostal, AIB PPM, Eskadra czy Eco Travel.

 
 
  partner sezonu 2017/2018
  partnerzy sprzętowi
  partnerzy