IMPREZY INCENTIVE

Wydarzenie typu INCENTIVE to jedno z najsilniejszych narzędzi  jakim posłużyć mogą się Państwo w procesie motywowania i nagradzania swoich pracowników, kontrahentów czy partnerów.

 

S.P.A. tworzy nie tylko wyjazdy stanowiące nagrodę. Przy pomocy specjalistów buduje programy stawiające przed uczestnikami jasne, realistyczne i mierzalne cele po osiągnięciu których uczestnik programu ma szansę wybrać się w podróż życia.

 

Charakterystyczną cechą organizowanych przez nas wyjazdów jest połączenie odkrywania najciekawszych zakątków świata z aktywnym spędzaniem czasu. Każdy tworzony przez nas program motywacyjny jest powiązany ze zdobywaniem nowych umiejętności przez Uczestników – począwszy od tych wykorzystywanych na torze wyścigów formuły I po niezbędne przy zdobywaniu najwyższych szczytów świata. Jedno jest pewne tylko przez oddawanie się dotychczasowym, bądź zupełnie nowym pasjom podczas wyjazdów ich uczestnicy poczują, że robią coś niesamowitego i na zawsze połączą pozytywne emocje z Państwa Firmą.

 
 
  partner sezonu 2017/2018
  partnerzy sprzętowi
  partnerzy