IMPREZY NARCIARSKIE - heliskiing

W poszukiwaniu idealnego, niczym nienaruszonego puchu zapraszamy Państwa na imprezy narciarskie i snowboardowe na wszystkich sześciu kontynentach Świata: do obu Ameryk, Australii, Nowej Zelandii, Azji, Europy oraz Afryki.

 

Dzięki helikopterom i osobowym ratrakom, wyposażeni w profesjonalny sprzęt lawinowy, po specjalnym przeszkoleniu i pod okiem profesjonalnych instruktorów i przewodników odkryją Państwo narciarstwo i snowboard na nowo. Szusowanie w dziewiczym puchu nie da się przyrównać do żadnego innego działania na śniegu budząc emocje, których nie zapomnicie Państwo przez całe życie.

 

Zapraszamy Państwa Klientów i Pracowników do najlepszych ośrodków freeridowych na świecie. Nasze doświadczenie, kontakty z partnerami i bezgraniczne oddanie pasji jaką jest freeride pozwala zorganizować wyjazdy heliskiingowe do Kanady, USA, Chile, Nowej Zelandii, Finlandii, Austrii, Rosji czy Nepalu.

 

Powiedzcie nam Państwo o swoich narciarskich marzeniach, które chcecie dzielić ze swymi Pracownikami i Klientami, a my z wielką radością zajmiemy się ich urzeczywistnieniem.

 
 
  partner sezonu 2017/2018
  partnerzy sprzętowi
  partnerzy