PROJEKTY SPECJALNE - integracje

Team building - to szerokie spektrum działań, prowadzonych zazwyczaj w kontekście biznesowym. Głównym celem jest uświadomienie i poprawa jakości relacji, które zaobserwować można w grupie współpracujących ze sobą osób.

S.P.A. oferuje Państwu wachlarz rozmaitych, integracyjnych działań outdoorowych, mających na celu: poprawę komunikacji w Państwa zespole, rozwój emocjonalny poszczególnych pracowników, podkreślenie umiejętności przywódczych oraz sprawdzenie możliwości efektywnego działania (jednostki i zespołu) w sytuacjach stresujących.

 

 

 

Gry Scenariuszowe

 

Idealnie nadają się jako uzupełnienie wyjazdów firmowych oraz imprez  typu team building czy incentive. Są to kompletne tematyczne scenariusze, gdzie uczestnicy mogą poczuć się jako poszukiwacze zagubionego skarbu, agenci wywiadu, detektywi czy też  globtroterzy.  Nasze programy dobieramy w zależności od miejsca, wieku i zainteresowań. 

 

Gry scenariuszowe mogą być również przeprowadzane jako jednodniowe imprezy, bez konieczności korzystania z zaplecza hotelowego (połączenie z wieczornymi zabawami).

 
 
  partner sezonu 2017/2018
  partnerzy sprzętowi
  partnerzy